استارت آپ های موفق:

Breather انعطاف پذیرترین راه برای اجاره دفتر و فضای جلسه

اگه شما یک استارت آپ کوچک با امکانات کم هستید و هنوز فضای اداری مناسبی برای جلسات رسمی فراهم نکرده اید شاید به اجاره یک دفتر و فضای جلسه برای کوتاه مدت نیاز زیادی داشته باشید.Breather این مشکل را حل کرده و با ارائه پلت فرمی متشکل از انواع مختلفی از سالن های جلسات و دفترهای کار در اندازه های مختلف بدون ایجاد تعهد برای استفاده طولانی مدت خدمت رسانی می¬کند. این استارت آپ در ماه اوت 2013 در مونترال، کانادا راه اندازی شد. از آن زمان به مدت سه سال به 10 شهر مختلف گسترش پیدا کرد و در حال حاضر در سراسر جهان شعبه های فراوانی را راه اندازی کرده است.

بنیانگذاران این استات آپ یک زوج جوان کانادایی به نام های کاترینا و جولین هستند که در اولین ملاقات کاری که در سال 2012 داشتند به فکر ایجاد این کار افتادند و با هم Breather را ایجاد کردند. آنها این استارت آپ را به مانند یاکوسیستم یک درخت می¬دانند و معتقدند درختان اکوسیستمی پایا و ایمن هستند همانطور که این گروه در تلاش برای ساخت مکان و پناهگاهی مطمن برای کسب و کارهای کوچک و انفرادیست. در واقع کسانی که زیر سایه درخت میتوانند بنشینند و برای مدت کوتاهی استراحت کنند. آنها درختان را به عنوان ریه های جهان درنظر گرفته که می¬توانند به مردم کمک کنند تا راحت نفس بکشند. همانطور که این اکوسیستم میتواند به مانند یک درخت رشد کند در مقابل به مشتریان اجازه داده می¬شود تا در سایه این درخت نفس بکشید تا با تکیه بر آن صعود کنند.

شما می‌توانید به راحتی فضای مورد نظر خود را بر اساس اندازه و مدت زمان دلخواه انتخاب کنید. عکسهای کامل و جامع برای اینکه انتخاب شما راحتتر انجام بگیرد با دانلود نرم افزار Breather امکان رزو مکان از چند روز تا چند ساعت قبل از جلسه و با توجه به نزدیک ترین مکان به شما قابل تغییر است. هر اتاق با صفحه کلید امن و کد دسترسی منحصر بفردی که قبلا اطلاعات آن برای شما ارسال شده مجهز شده است.