مدرسه استارتاپی لیدکوتک

در مدرسه استارتاپی لیدکوتک چه به دست می‌آورید؟

صاحبان ایده و طرح در مدرسه استارتاپی لیدکوتک در کنار مربیگری، به آموزش و فضای کاری دسترسی خواهند داشت. در طول این دوره تیم‌ها بر روی توسعه، بهینه‌سازی و اجرای استراتژی بازاریابی، توسعه نقشه راه محصول، تهیه طرح کسب و کار و پیش بینی های مالی متمرکز خواهند بود. ما همچنین تیم‌ها را در تقویت شبکه مشاوران و سرمایه گذاران و جذب سرمایه برای مرحله رشد همراهی خواهیم کرد.

سرمایه اولیه

در صورتی که طرح شما در بررسی کارشناسی ارزیابان اقتصادی-فنی و توجیه پذیر بودن مورد تأیید مدرسه استارتاپی لیدکوتک قرار گیرد به اضافه تعدادی زیادی سرویس دیگر در اختیار شما قرار داده و در مقابل تنها سهم کوچکی از آن را می گیرد. مقدار سرمایه گذاری، هزینه های اولیه شما را پوشش می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا محصول خود را ساخته، عرضه کرده و مشتریان اولیه خود را پیدا کنید تا که یک مدل کسب و کار قابل گسترش را بسازید. همچنین ما شما را در مقابل سرمایه گذار معتبر قرار می دهیم و به شما در جذب سرمایه بیشتر کمک می‌کنیم.

مربی و مشاوره

مدرسه استارتاپی لیدکوتک، شما را با موفق ترین کارآفرینان داخلی و جهانی وصل می‌کند. کسانی که می‌توانند به شما راهنمایی استراتژیک دهند، نکات و رموز تدارکات، تکنولوژی، تصاحب مشتریان، جذب نیرو، ساختن تیم و همچنین نحوه ارائه کسب وکار خود به سرمایه گذار را یاد دهند. ا این کار را انجام می‌دهیم تا از شکست های آن ها درس گرفته و با استفاده از تجربه دیگران رشد خود را شتاب دهید. مربیان مدرسه بدون هیچ محدودیتی، دانش و تجربه خود را با شما در میان می‌گذارند.

فضای کار

فضای کاری مدرسه استارتاپی لیدکوتک طوری طراحی شده است که مشارکت و توان شما را بالا می‌برد. این فضا در تمام ساعات روز در دسترس بوده تا شما بتوانید در آن به توسعه کسب و کار خود بپردازید.

آموزش

مدرسه استارتاپی لیدکوتک تجربیات و تمرین‌های بین المللی را به شما ارائه می‌دهد. کارگاه ها به وسیله مدیران و متخصصین تجاری سازی در قالب آموزش های آنلاین و آفلاین منتقل می‌شود. در مدرسه استارتاپی لیدکوتک صاحبان ایده و طرح آموزش‌های تکمیلی پیرامون موضوعاتی چون، کسب و کار، مدل کسب و کار، مدیریت محصول، بازاریابی (مارکتینگ)، تیم سازی و کمیت و کیفیت تیم، مدیریت هزینه، کانال های توزیع ، جذب سرمایه و … دریافت می‌کنید.

شبکه سازی

در مدرسه استارپی صاحبان ایده و طرح، ارزش یک شبکه یکپارچه را درک می‌کند. ما صاحبان ایده و طرح را به شبکه ای از مربی ها، سرمایه گذاران، متخصصان تجاری سازی وصل می‌کنیم. وجود چنین شبکه‌ای یکی از عوامل کلیدی موفقیت برنامه ما است.