قابل توجه شرکت کنندگان، صاحبان ایده و طرح

مسئول کمیته ICT رویداد استارتاپی لیدکوتک از امکان حضور مجازی شرکت کنندگان، صاحبان ایده و طرح با استفاده از وبینار خبر داد.

بنا بر گزارش روابط عمومی رویداد استارتاپی لیدکوتک؛ دکتر رسول مرادی مسئول کمیته ICT رویداد با اعلام این خبر افزود: با عنایت به برگزاری رویداد درشهرستان فردوس با هدف اشتغال زایی و بهبود فضای کسب و کار در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته و همچنین استقبال گسترده صاحبان ایده و طرح از اقصی نقاط کشور؛ جهت تسهیل در ارائه طرح‌ها از جانب صاحبان ایده و طرح و نیز حذف فاصله زمانی، امکان ارائه طرح‌ها و همچنین شرکت در کلاس‍های آموزشی از طریق بستر وبینار فراهم شده است.

مرادی خاطر نشان کرد: در عصر حاضر فناوری اطلاعات یکی از عمده ترین محورهای تحول و توسعه در دنیا محسوب می‌شود. امروزه دستاوردهای ناشی از فناوری اطلاعات چنان با زندگی مردم تلفیق شده است که توقف در مسیر آن باعث ایجاد اختلال در جامعه و حتی رفاه و آسایش مردم می‌شود. از این‌رو بسیاری از کشورها جهت عمومیت بخشیدن به استفاده از فناوری اطلاعات دست به اقدامات خرد و کلانی زده‌اند که برگزاری همایش‌ها و رویدادها یکی از این موارد است.

وی در ادامه افزود: با توجه به پتانسیل و تعداد بالای دانشجویان مشغول به تحصیل در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان خراسان جنوبی و هچنین زیرساخت مناسب فناوری اطلاعات در کشور، برگزاری رویداد به صورت وبینار می‌تواند گامی موثر در جهت آشنایی با ابزار قدرتمند وبینار در تبلیغات، بازاریابی و آموزش کسب و کارهای جدید در مناطق کمتر توسعه یافته باشد.