همایش منطقه‌ای ظرفیت‌های گردشگری و توسعه شهرستان فردوس

جلسه شورای اداری به یاد سردار شهید خلبان غلامرضا خورشیدی و با حضور فرماندار فردوس،مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان و مهمان ویژه دکتر اسلام پناه (مدیرعامل گروه‌ شرکت‌های مادرتخصصی گسترش صنعت علوم زیستی لیدکو) در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید .

فرماندار فردوس گفت : امروزه به دلیل عدم اعتبار در بخش دولتی با ورود بخش خصوصی می‌توان افق‌های روشنی را در راستای اشتغالزایی پدید آورده و برنامه‌های ایده‌آلی را در این زمینه طرح ریزی کرد.

در ادامه مدیرعامل گروه‌ شرکت‌های مادرتخصصی گسترش صنعت علوم زیستی لیدکوتک گفت : رويداد استارت آپي ليدكوتك با محوريت اشتغالزايي در مناطق كمتر توسعه يافته و روستايي با جذب ايده نخبگان وكارآفرينان از سراسر كشور در ٩ محور درشمال شرق کشور در سال آتي برگزار خواهد شد.

دکتر اسلام پناه ادامه داد :جذب ايده ها از طريق سايت اين رويداد به نشانيwww.lidcotech.ir در سه سطح دانشجويي، دانش آموزي و آزاد صورت مي‌گيرد و محورهاي اين رويداد متناسب با پتانسيل‌ها و اقليم اين منطقه مبتني برخلاقيت ونوآوري باهدف تجاري سازي در گرايش‌هاي مختلف صنعت كشاورزي وباغباني، صنعت دامپروري و صنايع جانبي، ارتباطات و فناوري و اكوتوريسم انتخاب شده است.